Актуальні рішення терапії хвороби сухого ока

Всеукраїнський науково-практичний онлайн-симпозіум лікарів-офтальмологів

Про Проєкт

Інтерактивна онлайн-конференція
«Актуальні рішення терапії хвороби сухого ока»

Присвячена сучасним проблемам та викликам у лікуванні захворювань поверхні ока різної етіології, а саме проблемі новітньої офтальмологічної епідемії – хворобі сухого ока.

Мета зустрічей

Огляд сучасних можливостей та рішень у фармакотерапії хвороби сухого ока. Обмін практичним досвідом, імплементація сучасного підходу у практичну діяльність, презентація можливостей нових розробок Сантен у цій терапевтичній галузі.

Актуальне під час зустрічей:

Сучасні уявлення про холістичний підхід та менеджмент хвороби сухого ока

Еволюція чи революція сучасних сльозозамінників

Клінічний підхід та практичний аспект у виборі фармакотерапії патологій поверхні ока

Зустріч №3

Всеукраїнського науково-практичного онлайн-симпозіуму лікарів-офтальмологів

Santen EyeCon

«Сучасні тренди менеджменту ХСО: симбіоз теорії та практики»

19 червня 2024 р., початок прямого ефіру о 16:00

Цільова аудиторія заходу

Захід організовано для лікарів-офтальмологів поліклінік та клінік, які спеціалізуються на лікуванні пацієнтів з хворобою сухого ока. А також для офтальмохірургів, які виконують кераторефракційні та катарактальні операції.

Актуальне під час заходу:

Епідемія хвороби сухого ока – плата за цивілізованість? Прихована пандемія.

Перспективні ізомерні форми гіалуронових кислот. Переваги перехресно-звʼязаної гіалуронової кислоти перед лінійними формами. Користь для практикуючого лікаря.

Репаративні ефекти препаратів гіалуронової кислоти. Комбіновані препарати з подвійним ефектом: регенерація та зменшення запалення.

Реальні клінічні приклади та цікаві кейси пацієнтів при використанні перехресно-звʼязаної гіалуронової кислоти (синдром цифрового напруження зору, травма поверхні ока, гігієна зору при контактній корекції)

Міжнародний досвід у післяхірургічному відновлення поверхні ока з використанням препаратів ПзГК.

Чому варто відвідати цей захід?

Це можливість оновити знання щодо сучасних досліджень і протоколів у менеджменті хвороби сухого ока.

Нагода ознайомитись з аргументами щодо необхідності проактивного впливу на пацієнта при виборі того чи іншого сльозозамінника.

Побачити новітній огляд очима офтальмолога і клінічного фармаколога про терапевтичні переваги перехресно-зв’язаної гіалуронової кислоти (ПзГК) над лінійними ГК. Нові можливості для консервативної терапії та в післяопераційному періоді.

Дізнатись потенційні переваги від використання у власній практиці новинки серед сльозозамінників від Сантен - Окутиарз Ало+.

Зустрітись з провідними міжнародними і українськими експертами в офтальмології

ПРОГРАМА ЗУСТРІЧІ

16:00 – 16:05

Вступне слово

16:05 – 16:35

«Епідемія хвороби сухого ока. Невирішені питання медикаментозного лікування на тлі взаємодії лікар-пацієнт»

Вітовська Оксана Петрівна

Докторка медичних наук, професорка кафедри офтальмології НМУ ім. А.А. Богомольця, Заслужений лікар України. Голова правління ГО "Всеукраїнський альянс офтальмологів", членкиня Європейського товариства з питань хвороби сухого ока, членкиня Європейського товариства ретинологів та EVER (European eye vision research).

16:35 – 17:05

«Клінічні ефекти різних ізомерних форм гіалуронової кислоти. Шляхи покращення фармакодинамічного профілю препаратів ГК за рахунок комбінацій – фокус на репаративні властивості»

Клекот Олександра Олексіївна

Доцент, кандидатка медичних наук, кафедра клінічної фармації та клінічної фармакології Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова. Членкиня Асоціації фармакологів України, членкиня ESMED (European Society of Medicine). Авторка 75 наукових праць, 2 наукових посібників, 4 патентів на винахід. Напрямок науково-дослідної діяльності: «Органопротекторна ефективність та безпека метаболічних коректорів у коморбідних терапії патологічних станів». Практикуючий лікар-експерт.

17:05 – 17:45

Галерея клінічних випадків

«Синдром цифрового напруження очей - відома проблема під новою назвою чи новий виклик для офтальмолога»

Мальована Юлія Михайлівна

Лікарка-офтальмологиня для дорослих та дітей, клінічний стаж роботи - 13 років. Головна лікарка мережі «Модна Оптика», авторка «Офтальмологічного подкасту». Медична волонтерка, спікерка та інфлюенсерка, поетеса.

17:05 – 17:45

Галерея клінічних випадків

«Місія здійсненна - забезпечити максимальну якість життя пацієнта при використанні контактних лінз»

Павлів Софія Андріївна

Провідний лікар – офтальмолог Клініка Зору «ПАВЛІВ», офтальмохірург. Експерт з інновативного впровадження, має широкий досвід міжнародного співробітництва та стажування.

17:45 - 18:10

«Огляд річного досвіду застосування препаратів перехресно-звʼязаної гіалуронової кислоти: Окутиарз Гідро+® та Окутиарз АЛО+® в лікуванні ХСО у Вірменії»

Овакімян Анна Вікторівна

Офтальмолог, докторка медичних наук, професорка кафедри офтальмології, Єреванський державний медичний університет, завідувачка відділенням запальних захворювань очей, Офтальмологічний центр імені С. Малаяна (м. Єреван, Вірменія)

18:10 - 18:30

Дискусія. Сесія «Запитання – відповіді»

18:30 – 18:35

Завершення зустрічі
Зручна авторизація

Доступ на платформу

Для доступу на платформу EyeCon, будь ласка, введіть Вашу email-адресу.

Якщо Ви раніше приймали участь у заходах Eyecon, Ви будете автоматично авторизовані та отримаєте посилання на доступ у листі на Вашу email-адресу.

Якщо Ви завітали до нас вперше, необхідно буде заповнити додаткову реєстраційну інформацію, після чого, Ви також отримаєте лист з посиланням для доступу на платформу Eyecon.